PAKIET VIP

STAŁA OPIEKA I NIEOGRANICZONE ZMIANY PLANU

Wszystko w jednym. Jeżeli potrzebujesz stałej opieki sztabu majewskitrenuje.com®, pierwszorzędnego traktowania, nieograniczonych i bezpłatnych zmian w Twoim planach dietetycznych i treningowych, które są dostosowywane do nagłych sytuacji czy niespodziewanych zmian w życiu - ten pakiet jest właśnie dla Ciebie.
Jest to jedyna forma pakietu, która gwarantuje najszybszą odpowiedź na każde pytanie, ze średnim czasem oczekiwania zaledwie kilku godzin w ciągu dnia. Pakiet uwzględnia spersonalizowany plan dietetyczny, treningowy oraz całą, wymienioną wyżej bezpośrednią opiekę trenerską. Oto pakiet VIP!

Czytaj więcej

  • pakiet zawiera plan dietetyczny
  • pakiet zawiera plan treningowy
  • pakiet uwzględnia nieograniczone, bezpłatne zmiany w planach
  • pakiet uwzględnia stały monitoring efektów przesyłanych przez klienta
  • pakiet uwzględnia najbardziej bezpośrednią opiekę sztabu majewskitrenuje.com®
  • pakiet uprawnia do pierwszeństwa w kontakcie ze sztabem majewskitrenuje.com®
  • pakiet uprawnia do pierwszeństwa podczas tworzenia planów dietetyczno - treningowych
  • pakiet uprawnia do pierwszeństwa podczas wprowadzania zmian dietetyczno - treningowych
  • pakiet uprawnia do nieograniczonej ilości pytań w kierunku sztabu majewskitrenuje.com®

W okresie promocyjnym czas oczekiwania na plan może wzrosnąć do maksymalnie 5dni, w razie pytań prosimy kontaktować się pod adresem email info@majewskitrenuje.com

1 miesiąc

400zł

Kup teraz

3 miesiące

800zł

Kup teraz

5 miesięcy

900zł

Kup teraz

uwaga: w każdym miesiącu ilość miejsc dostępnych w pakiecie VIP jest ograniczona i zastrzegamy sobie prawo do wyłączenia możliwości zakupu pakietu w danym miesiącu jeżeli ilość osób będzie wpływać na jakość traktowania klientów pakietu VIP!

Nieograniczone, bezpłatne zmiany w planach

Dostosowywanie planów adekwatnie do rodzaju pracy, zmian lub wyjazdów

Stały monitoring efektów

Stała opieka sztabu majewskitrenuje.com

[18+] Aby rozpocząć współpracę treningową ze sztabem trenerskim majewskitrenuje.com® należy ukończyć 18 lat. Limit wiekowy nie dotyczy współpracy dietetycznej. Limit wiekowy dotyczy jedynie współpracy treningowej, przez co niemożliwe jest rozpoczęcie współpracy z oferty TRENING oraz DIETA + TRENING, wpisując w formularzu wiek powyżej 18 lat.

Jest to połączenie wszystkich możliwych pakietów w jeden duży, uporządkowany, który pozwoli nam na lepszą kontrolę Twoich efektów i rozwiązanie idealne, czyli połączenie diety i treningów w jedną całość, dzięki czemu efekty pracy nad Twoim ciałem będą zwyczajnie zmaksymalizowane! Oprócz tego co zawarte jest w standardowej ofercie współpracy w obrębie planu dietetycznego lub treningowego w indywidualnej, pojedynczej formie w tym pakiecie wchodzimy na dużo bardziej spersonalizowany wymiar współpracy, który wymaga od Ciebie wysyłania mi regularnego raportu po trzech tygodniach współpracy niezależnie, czy nasza współpraca trwa miesiąc czy miejmy nadzieję aż do osiągnięcia Twojego wymarzonego celu. Jest to spowodowane tym, że w przypadku dostarczenia w Twoje ręce kompleksowego połączenia diety i treningu jestem w stanie w całości, kompletnie kontrolować Twoje poczynania, co nie zawsze ma sens w przypadku samej diety czy tym bardziej samego planu treningowego.

Różnica występuje również w kontakcie mailowym, który w przypadku połączenia diety i planu treningowego w wersji VIP wymaga ode mnie odpowiedzi na nieograniczoną liczbę pytań czy wątpliwości i to w pierwszorzędnej kolejności, bez jakichkolwiek ograniczeń. Co więcej w zależności od sytuacji życiowej w ciągu miesiąca możesz zwrócić się o zmianę planu treningowego standardowego na trening domowy, diety klasycznej na wegetariańską lub ułożenie przykładowego, wyjazdowego menu opartego o sztywno ułożony jadłospis, a nasz kontakt odbywa się na osobnym od wszystkich, prywatnym i niedostępnym dla innych ofert mailu, którego użytkownicy zawsze otrzymują odpowiedzi priorytetowo, pierwszorzędnie.

Najważniejsza dla mnie, jako dla trenera opcja to analiza Twoich wyników badań w celu maksymalnego kontrolowania Twojego układu nerwowego i hormonalnego! Na deser dostawię informację osładzającą: jeżeli jesteś fanem owoców czy nabiału, a Twój organizm nie reaguje na te produkty w negatywny sposób, po pierwszym miesiącu współpracy w tym pakiecie, bez problemu możemy znaleźć miejsce na wymienione produkty w stałym planie żywieniowym. Dzieje się tak za sprawą tego, że przy pakiecie kompletnym, gdzie występuje stała kontrola współpracy jestem w stanie zagwarantować Ci maksymalizację efektów przy jednoczesnym wzroście ilości ulubionych produktów w diecie. Oczywiście nic bez mojej zgody do planu żywieniowego nie może się dostać ale za zgodą.. czemu nie, w końcu jesteś VIP-em! Naprawdę, ten rodzaj współpracy daje Ci mnie i mój profesjonalny sztab trenerski na talerzu, na wyciągnięcie ręki realizację każdego pomysłu. Oczywiście, pakiet VIP nie zezwala na nie stosowanie planu, a wręcz przeciwnie - wymagam wtedy jeszcze więcej, a co!

Do wyboru posiadasz trzy rodzaje planów dietetycznych. Są to: dieta klasyczna, dieta wegetariańska oraz dieta wegańska. Każda z nich dostosowana bezpośrednio pod dany typ odżywiania i uwzględnia jak największy wachlarz produktów, tak aby maksymalnie ułatwić Ci dostępność do produktów w diecie oraz nauczyć Cię czegoś więcej niż jeść dobrze przez miesiąc. Moje plany dietetyczne, mają po kilku miesiącach współpracy dać Ci możliwość świadomego odżywiania do końca życia. Wiem, że jest to bardzo rzadkie podczas zakupu planów dietetycznych ale to właśnie jedna z kilku rzeczy, które mnie wyróżniają. Nauka. Kontakt. Opieka. Oprócz tego, że wybierając interesujący Cię plan dietetyczny typu klasycznego, wegetariańskiego lub wegańskiego, wszystkie produkty są odpowiednio dopasowywane, dodatkowo posiadasz prawo wypisania, zaznaczenia wszystkich produktów spożywczych, których nie lubisz, nie możesz lub zwyczajnie nie chcesz stosować w diecie. Nie wnikam kompletnie z jakich powodów, ponieważ dieta ma być dostosowana maksymalnie do Twoich oczekiwań, bez względu na to czy jem podobnie, czy też całkowicie inaczej niż Ty. Filozofia moich planów dietetycznych opiera się o to, że nigdy nie jesz tego, na co nie masz ochoty.

Sam proces zamówienia planu wygląda następująco. Wybierasz co Cię interesuje. Kupujesz i przelewasz pieniążki. W momencie pojawienia się na naszym koncie pieniędzy, automatycznie, w tej samej sekundzie na podanego przy zakładaniu konta maila otrzymasz formularz, w którym to wpisujesz wszystkie niezbędne dane do utworzenia spersonalizowanego planu dietetycznego. To właśnie w tym momencie opisujesz swoje przeciwwskazania, problemy, poprzednie sposoby odżywiania, aktywność fizyczną i tak dalej. Jest to niezwykle ważny zarówno dla Ciebie, jak i dla mnie czy moich trenerów proces, który pozwoli nam na stworzenie dla Ciebie niepowtarzalnego planu.

Tak, niepowtarzalnego. Ręczę swoim nazwiskiem, że każdy plan dietetyczny, bez względu na jego kwotę czy wielkość zamówienia, tworzony jest osobno, nigdy nie ma prawa pojawić się popularny dziś przypadek planów kopiuj - wklej. Każdy klient posiada inne ulubione lub znienawidzone produkty spożywcze, inne wymiary, inne godziny pracy, czy inny rozkład makroskładników, chociaż ten, oczywiście w przypadku wielu ludzi może się powtarzać - to zrozumiałe, ponieważ wachlarz możliwości pod tym względem jest bardzo ograniczony. Do swojego sztabu trenerskiego www.majewskitrenuje.com zatrudniłem kilku specjalistów, ekspertów, trenerów i dietetyków, którzy współtworzą ze mną niepowtarzalny i uzupełniający się team opieki trenerskiej. W zależności od Twoich przeciwskazań zdrowotnych automatycznie trafiasz do wybranego przeze mnie, najlepszego pod tym względem trenera i dietetyka. Inny sztab pracuje nad klientami ze schorzeniami typu: insulinooporność, hashimoto czy niedoczynność i nadczynność tarczycy, inni przy osobach w pełni zdrowych, a inni w przypadku naprawdę ciężkich sytuacji zdrowotnych.

Od momentu otrzymania przez nas Twojego formularza, posiadamy, uwaga: maksymalnie 72 godziny na utworzenie dla Ciebie planu. Jeżeli nie wywiążemy się z tego terminu, przysługuje Ci prawo do otrzymania darmowego planu, czyli zwrotu pieniędzy bez przerywania współpracy. Pośród ostatnich kilku tysięcy najnowszych klientów nie przytrafił się taki przypadek, ponieważ sztab współpracuje ze sobą 24 godziny na dobę i mam nadzieję, że i Ty nie otrzymasz takiego planu za darmo. Dodatkowo trener posiada każdego dnia maksymalnie 24 godziny na odpisanie Ci na każde pytanie, wiadomość, wątpliwość wraz z dokładnym wytłumaczeniem. Gwarantuję Ci, że nigdy nie otrzymasz odpowiedzi w stylu „bo tak i tyle” - zawsze, nawet jeżeli moje, czy Twoje stanowiska będą różne, jesteśmy od tego aby uzasadnić swoją decyzję, podział makroskładników czy zmiany w diecie.

Co ciekawe, od początku aż do ewentualnego końca współpracy niczym się nie przejmujesz. Po równo trzech tygodniach od otrzymania planu, który pojawi się na Twoim koncie na stronie www.majewskitrenuje.com oraz na mailu, dostaniesz od naszego sztabu osobną wiadomość z przypomnieniem i prośbą o wypełnienie odpowiedniego raportu po trzech tygodniach współpracy, w którym to wpiszesz swoje odczucia co do diety, problemy, porażki, potknięcia, sukcesy oraz najnowsze pomiary. Raport będzie przypisany do Twojego konta bezterminowo, a co więcej możesz później takie raporty dokonywać nawet codziennie, dla własnych obserwacji. Po miesiącu natomiast, czyli po równo czterech tygodniach od otrzymania planu otrzymasz drugą wiadomość z przyciskiem do przedłużenia ewentualnej współpracy. Wystarczy wtedy dokonać kolejnego przelewu i kontynuować współpracę. Dodatkowo podczas trwania całej współpracy i codziennego kontaktu z trenerami, dietetykami i sztabem, posiadasz nieograniczony dostęp do maila informacyjnego, w którym to zespół odpowiada na przeróżne problemy, pytania, wątpliwości techniczne, jakie tylko pojawią Ci się podczas współpracy. Średni czas oczekiwania na odpowiedź to…. 17 minut. Jak widzisz, naprawdę dbam o szczegóły i chcę aby nasza współpraca wyglądała jak najlepiej, maksymalnie profesjonalnie.

Jak wygląda plan dietetyczny, który otrzymujesz. Już piszę, ponieważ to równie ważny aspekt jak kontakt, obsługa i wsparcie sztabu trenerskiego jakim dysponuję. Plan żywieniowy opiera się o najważniejszą rzecz, czyli spersonalizowaną kalorykę diety dopasowaną do Twojej aktywności fizycznej i poziomu zaawansowania. Dieta stworzona jest z pełnowartościowych produktów spożywczych i według mnie w najlepszej możliwej formie, którą sam stosowałem, stosuję i chciałbym stosować oddając się w ręce trenera. Nie otrzymujesz sztywnego menu na cały miesiąc, w którym nakazuję Ci jedzenie codziennie pięciu takich samych posiłków aż finalnie nie ma możliwości by nie zakończyło się to klęską ze względu na wariującą wtedy Twoją psychikę! Otrzymujesz tabelki z gramaturą każdego posiłków wraz z wyszczególnioną i uzasadnioną ilością makroskładników w diecie. Nie ingeruję w to jakie posiłki sobie tworzysz, dzięki czemu dieta nigdy Ci się nie znudzi, a jej wachlarz możliwości żywieniowych jest nieograniczony. Możesz jeść cały czas to samo, możesz korzystać z produktów tańszych lub droższych, a możesz też każdy posiłek tworzyć sobie w sposób wyniosły niczym te z najlepszych światowych restauracji. W planie wypisuję Ci dokładnie ile gramów poszczególnych produktów spożywczych w danym posiłku możesz zjeść, a to jakie wybierzesz, z czym połączysz i jakich warzyw sobie dodasz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. W związku z tym, że plan jest rozwiązaniem nieskończonych możliwości nie wypisuję przykładowych posiłków, ponieważ jest to zbędne: działa tylko lub aż Twoja cała wyobraźnia!

Pamiętaj, że naszym wspólnym celem jest zbudowanie formy na LATA, a nie na LATO, przez co musimy działać przemyślanie, spokojnie i z odpowiednią reakcją na słowa wypuszczane przez nasz organizm, ponieważ to właśnie on zawsze powie nam największą prawdę, nikt i nic innego! Jeżeli jesteś w tym momencie czytania mojego szczerego wstępu i opisu współpracy to zapewne za chwilę zostanę Twoim trenerem, ponieważ osobiście, bez celu sam bym tego nie doczytał do końca, widocznie jesteśmy sobie pisani! : ))

Plan treningowy zawiera czterotygodniowy plan treningowy na tyle dni treningowych ile potrzebujesz. Możesz również zwyczajnie opisać mi swoją aktywność fizyczną, plan dietetyczny oraz oczekiwania i zaufasz mi co do ilości proponowanych przeze mnie dni treningowych w tygodniu. Nie ma znaczenia, ponieważ sztab trenerski jest w stanie ułożyć wszystko pod Twoje oczekiwania, jak i poradzić sobie z działaniem pod względem odpowiednich wskazówek, które opisujesz w formularzu.

Do wyboru posiadasz plan treningu klasycznego, czyli przy użyciu sprzętu znajdującego się na standardowej siłowni, trening domowy bez użycia jakiegokolwiek sprzętu oraz plan treningu domowego przy użyciu podstawowego sprzętu. W skrócie mówiąc sprawa jest wybitnie prosta. Trening domowy bez jakiegokolwiek sprzętu wymaga od Ciebie jedynie ćwiczeń przy użyciu własnego ciężaru ciała. Przy treningu domowym przy użyciu podstawowego sprzętu potrzebujesz jedynie hantli i ewentualnie taśm elastycznych. Jeżeli posiadasz jakiś większy zestaw sprzętu, to świetnie. Wystarczy, że podczas wpisywania swoich danych w formularz zgłoszeniowy, który przyjdzie na Twojego maila po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, dopiszesz sprzęt jaki posiadasz, a ja i mój sztab trenerów dopasujemy cały plan treningowy odpowiednio pod Twoje możliwości, poziom zaawansowania i interesującą Cię ilość dni treningowych. Nie narzucimy Ci niczego z góry, ponieważ nigdy nie musisz wykonywać w mojej filozofii treningowej niczego wbrew sobie.

Powiem wprost: nie potrzebuję łapać klienta za nogi byle tylko złapać i cokolwiek zarobić na swojej pracy, naprawdę. Uwielbiam jednak robić coś co ma w pewien sposób rewolucjonizować, być czymś niespotykanym i pionierskim, a takie z pewnością są nowo stworzone plany treningowe z mojej ręki. Szczerze? Poprzedni etap w mojej karierze "trenerskiej" polegał na tym, że poświęciłem kilkanaście dni i nocy na to by stworzyć "atlas" kilkudziesięciu planów treningowych, które były po prostu edytowane i dopasowywane do potrzeb indywidualnego klienta. Plan umieszczony był na jednej stronie A4 z wymienioną ilością serii i powtórzeń, skuteczne ale mimo wszystko patrząc na to wszystko z boku: nic szczególnego.

Teraz sprawa wygląda zupełnie inaczej i jest moim dzieckiem, którym zwyczajnie mam ochotę się szczycić. Poświęciłem kilkanaście dni i nocy na to by stworzyć swój własny atlas, ale tym razem był to atlas ćwiczeń. Na wszystkie partie mięśniowe posiadam ponad 500, powtarzam 500 różnorodnych ćwiczeń na przeróżnym sprzęcie angażując kompletnie inaczej nasze mięśnie. Ze stworzonego przeze mnie atlasu ćwiczeń, w którym znajduje się ponad 500 przeróżnych form wykonania ćwiczeń wybieram te idealnie pasujące do Twojego rozwoju. Z pewnością nie znajdziesz u mnie nieprzemyślanego planu treningowego i za każdym razem będę w stanie Cię zaskoczyć, co przy dodaniu odpowiedniej opieki trenerskiej, która przysługuje Ci podczas wykupienia planu treningowego, tworzy mnie naprawdę kimś kto zasługuje na uwagę trenerską. Nie będę się zbędnie reklamować, wydaje mi się, że w erze gotowych planów treningowych ten powinien Cię zaskoczyć, wydaje mi się, że na Twojej twarzy pojawi się uśmiech i nie skończy się na jednym, czterotygodniowym planie, a na comiesięcznym powrotem po kolejny. W razie jakichkolwiek pytań wal śmiało, postaram odpisać się jak najszybciej jednak pamiętaj, że w pierwszej kolejności odpowiadam zawsze podopiecznym stąd prośba o wyrozumiałość! Ostatnia informacja dotyczy czasu trwania współpracy podstawowego planu. Możesz wykupić go raz ale po czterech tygodniach działania pierwszego planu, a na tyle właśnie zawsze dopasowuję plan treningowy, który co maksymalnie cztery tygodnie musimy zmieniać w celu zaskakiwania mięśni dla ich prawidłowego rozwoju, doskonalenia odstających partii mięśniowych oraz efektu „wiecznego głodu treningowego”, który nie pozwoli Ci na stagnację czy znudzenie moją formą treningu. Po tym okresie automatycznie dostaniesz na maila przypomnienie, że nadszedł ten czas na przedłużenie współpracy, Ty się niczym nie martw. Zwyczajnie po czterech tygodniach współpracy i nie przedłużeniu współpracy przestaję odpisywać na wiadomości mailowe, a Twój plan treningowy możesz stosować sobie nawet przez cały rok ale zaufaj, tylko na tym stracisz: fizycznie i psychicznie, ponieważ wbrew pozorom, plan treningowy to niezwykle ważny element układanki wymarzonej, zdrowej formy!

Jeżeli wykupisz sobie opcję najrozsądniejszą i długotrwałą z góry, niczym kompletnie się nie martwisz i działamy ile tylko sił w ciele i moim komputerze, a kolejny plan treningowy czeka na Ciebie równo co 4 tygodnie współpracy, bez oczekiwanie na stworzenie nowego, jest on zwyczajnie tworzony priorytetowo, a ja przez sztywno ustalony czas działania mogę pozwolić sobie na zaplanowanie bardzo szerokiego planu działania na każdy miesiąc współpracy, dzięki czemu ciało wejdzie na zupełnie inny poziom w kwestii siły, wytrzymałości i definicji mięśni.